یادداشت/

حضور بدون دعوت رسمی

سرویس: اخبار هرسینکد خبر: 31409|16:48 - 1402/04/20
نسخه چاپی
حضور بدون دعوت رسمی
جلسه روز گذشته شورا با حضور یک میهمان برگزار شد که البته به صورت رسمی به این جلسه دعوت نشده بود.

به گزارش دیوانگاه،یادداشت/بعد از تقلای شورای هرسین برای برکناری شهردار انتظار میرفت که وضعیت شهرداری با تغییر در روند مدیریت شکل فعالتری به خود بگیرد و بسیاری ازمشکلات که در نتیجه ایجاد لج و لجبازی بین اعضای شورا و شهردار به وجود آمده بود خاتمه یاد ولی مشکلات که حل نشد هیچ، بلکه شاهد افزایش سطح مشکلات در شهرستان هم بودیم.

 

اینکه چرا تا به امروز و بعد از گذشت حدود سه ماه هنوز گزینه ای برای تصدی شهرداری هرسین معرفی نشده جای سوال دارد ولی موضعگیری های تند امام جمعه محترم و تدکرات فرماندار هرسین در جلسات خصوصی و عمومی موید تعلل و کم کاری اعضای شورا در تعیین شهردار است.

 

طبق شنیده ها روز گذشته در جلسه اعضای شورا یک مهمان بدون دعوت رسمی و شاید هم به پیشنهاد برخی از اعضا حضور داشته که البته نتوانسته است رضایت کامل اعضا را برای این موضوع جلب کند

 

وضعیت امروز شهرستان، بلاتکلیفی طرح ها و مصوبات شهری، وضعیت سد معبر، آسفالت معابر اصلی و فرعی و صد ها مشکل شهری دیگر فقط نتیجه بی برنامگی شورا در تعیین شهردار و ساماندهی مدیریت شهری است.

 

مع الوصف حدود 6ماه به تنش بین شورا و شهردار و دست به دست کردن مصوبات و عدم اجرای طرح های مصوب شده گذشت و از این طرف هم چند ماهی است که شهرداری در انتظار تعیین شهردار جدید است با این حساب عمر خدمتی شورا گذشت و هیچ خدمتی عاید این مردم نشد.

 

انتظار میرود اعضای شورای شهر هرسین علی رغم اینکه در آستانه سومین سال آغاز بکار فعالیت خود هستند نسبت به تعیین شهردار و رفع مشکلات شهر در فرصت باقی مانده اهتمام ویژه ای داشته باشند، شاید بتوانند کارنامه ای هر چند مختصر از خود به یادگار بگذارند.

 

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد