حماسه آفرینی مردم در خرداد ماه 92رقم خواهد خورد

کد خبر: 962|04:22 - 1392/01/10
نسخه چاپی
<div class=\"rutitr\" style=\"text-align:center\">&nbsp;</div> <div class=\"subtitle\" style=\"margin-right:20;margin-left:20;margin-bottom: 20px; \"> <div>به گزارش خبرنگار دیوانگاه به نقل ازمرصاد نیوز: نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی گفت: ایرانیان در طول تاریخ و به خصوص پس از انقلاب اسلامی همواره در مقابل حربه های دشمنان ایستادگی کرده اند.<br /> </div></div><br />

محمد رزم در گفتگو با خبرنگار سیاسی مرصاد، با اشاره به نام‌گذاری سال 92 به \"حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی\" از سوی مقام معظم رهبری اظهار داشت: در سال جاری مسائلی را پیش رو داریم که بسیار مهم هستند و می‌توانند در سرنوشت کشور تاثیراتی اساسی داشته باشند.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی افزود: انتخابات‌های ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا در خرداد ماه امسال نمونه بارزی از تاثیر نقش مردم در تعیین سرنوشت خود است و با توجه به اینکه حضور مردم مانند همیشه حماسه ساز است، در این انتخابات نیز حضور مردم حماسه ای عظیم در حوزه سیاست در راستای تحقق شعار سال و منویات مقام معظم رهبری ایجاد می‌کند.

وی در ادامه به توطئه ها و نقشه های مخالفان و دشمنان ایران اسلامی اشاره کرد و گفت: دشمنان همواره در فکر ضربه زدن به مردم و نظام ایران هستند و از هیچ اقدامی نیز دریغ نمی کنند. تحریم های اقتصادی نیز از جمله همین نقشه های آنان است که سعی دارند به وسیله آن به ملت ایران فشار وارد کنند اما از این مسئله آگاهی ندارند که ایرانیان در طول تاریخ و به خصوص پس از انقلاب اسلامی همواره در مقابل حربه های دشمنان ایستادگی کرده اند.

نایب رئیس کمیسیون حقوقی مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: مردم ایران در ادامه حماسه آفرینی های خود در سال جاری نیز با مقابله در برابر توطئه های اقتصادی دشمنان، حماسه ای دیگر می‌آفرینند.

    نظر شما

    دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد