پایگاه خبری تحلیلی دیوانگاه20:21 - 1393/12/23
رئیس شبکه بهداشت صحنه :

نرده ها معاون شبکه بهداشت را از حمله فرماندار نجات داد/ فرماندار صحنه به بنده نیز فحاشی کرد/ از ترس حمله فرماندار صحنه به محل کار بر نمی گردم

رئیس شبکه بهداشت صحنه گفت: فرماندار به من گفت که "دروغگو! اگر مرد هستی پایت را به شهر صحنه بگذار ببین قلم پایت را خورد می کنم یا نه. من نیز ناراحت شدم و گفتم این به جای تشکر شماست؟".

به گزارش خبرنگار دیوانگاه،پیمان پاکزاد در گفتگو با خبرنگارشبکه اطلاع رسانی مرصاد، در خصوص حمله فرماندار صحنه به یکی از معاونان شبکه بهداشت شهرستان صحنه اظهار داشت: در هفته گذشته آقای فرماندار به بنده گفت که آقای گل چهره معاون بهداشت شهرستان، یکی از نانوایی ها را که پلمپ شده است، فک پلمپ کرده و بنده در جواب ایشان گفتم که چنین چیزی نمی شود رخ داده باشد زیرا بر اساس ضوابط ما نمی توانیم این کار را انجام بدهیم.

 

پاکزاد افزود: پس از گفته های آقای فرماندار، من در حیاط شبکه بهداشت از مهندس گل چهره در خصوص موضوع فک پلمپ توضیح خواستم که او گفت که مجمع امور صنفی از من پرسیده که چه کار کنیم او نیز در جواب گفته است که بر اساس قانون این کار را انجام دهید.

 

وی اضافه کرد: در همان حال و هوا آقای فرماندار را دیدیم. فرماندار نیز زمانی که گل چهره را دید شروع به فحاشی کرد.

 

نرده ها باعث شد آقای گل چهره توسط فرماندار مضروب نشود

 

پاکزاد در خصوص حمله فرماندار صحنه به معاون شبکه بهداشت صحنه گفت: با این حال خوشبختانه میان فرماندار و آقای گل چهره یک نرده وجود داشت و همین نرده باعث شد که آقای گل چهره مضروب نشوند. ما به دلیل اینکه وزارت بهداشتی هستیم و دنبال جنجال نیستیم از این موضوع گذشت کردیم تا این که امروز اتفاقاتی دیگر افتاد.

 

پاکزار با اشاره به اینکه از مدت ها پبش در راستای تحول بهداشت شهرستان صحنه فعالیت کرده است، گفت: صبح با آقای فرماندار و آقای احمدی رفتیم که یک مدرسه را برای راه اندازی مرکز آموزش دندان پزشکی آماده کنیم. با بنده تماس گرفتند که دارند بودجه را تقسیم می کنند. بنده به سرعت سوار بر ماشین شدم و به سمت کرمانشاه حرکت کردم تا بودجه را بگیریم و بدهکاری خود را بدهیم.

 

فرماندار صحنه به من فحاشی کرد

 

پاکزاد به تماس فرماندار صحنه با وی در زمانی که در کرمانشاه بوده است اشاره کرد و گفت: در دانشگاه بودم که با بنده تماس گرفتند که آقای فرماندار می گویند بیایید و من گفتم کرمانشاه هستم و نمی توانم. این بار گفتند که با خود فرماندار صحبت کنید و من که می خواستم با ایشان صحبت کنم با عصبانیت و فحاشی ایشان روبرو شدم.

 

وی افزود: من در ابتدا فکر می کردم که شوخی می کنند. دوباره گفتم کرمانشاه هستم که فرماندار گفت دروغگو! اگر مرد هستی پایت را به شهر صحنه بگذار ببین قلم پایت را خورد می کنم یا نه. من نیز ناراحت شدم و گفتم این به جای تشکر شماست؟

 

رئیس شبکه بهداشت صحنه گفت: بنده اگر تخلفی کنم می توانند از طریق وزارت بهداشت پیگیری کنند با این وجود تمامی گزارش ها حاکی از عملکرد موفق بنده در شهرستان صحنه است.

 

پزشک دارای جایگاهی ارزشمند است

 

وی با بیان اینکه پزشک جایگاه ویژه و ارزشمندی در جامعه دارد گفت: از نظام مایوس نمی شویم اما از کارگزار آن کدورت خاطر دارم.

 

پاکزاد با بیان اینکه از او به خاطر این اقدام عذرخواهی نشده است، گفت: البته دوستان فرار رو به جلو و جناحین را خوب بلد هستند!

 

وی افزود: کسی که والی و نماینده حکومت می شود باید بخشنده باشد اما ایشان برادر بد اخلاق ماست. کدورت شخصی نداریم ولی جایگاه انسان ها باید حفظ شود.

 

رئیس شبکه بهداشت صحنه گفت: من بیمار هستم و به خاطر فحاشی های آقای فرماندار حالم بد شد اما خیلی ساده انکار می کنند. اگر انکار می کنند در محضر خدا و با دلی که شکسته اند چه کار می کنند؟

 

از ترس فرماندار می ترسم که به محل کارم برگردم

 

وی با بیان اینکه از این موضوع شکایتی ندارد اما و مکدر است، گفت: من دیگر به صحنه نمی روم زیرا می ترسم ایشان روی من دست بلند کنند. من نه توان این را دارم که کتک کاری کنم و نه بلد هستم که فحاشی کنم.