معاون سیاسی ، امنیتی فرمانداری هرسین:

لزوم نظارت بر روابط کارگری و کارفرمایی و رفع و رجوع مشکلات جامعه کارگری

سرویس: اخبار هرسینکد خبر: 31496|19:28 - 1402/06/28
نسخه چاپی
لزوم نظارت بر روابط کارگری و کارفرمایی و رفع و رجوع مشکلات جامعه کارگری
معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی فرمانداری هرسین در ادامه بازدیدهای سرزده از ادارات شهرستان از اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی بازدید کرد.

به گزارش دیوانگاه ،دکتر مصطفی احمدی وجد معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی فرمانداری در این بازدید به بررسی عملکرد مدیر و کارکنان‌ این اداره و همچنین پرونده ها و اسناد موجود در راستای نظارت بر روابط کارگری و کارفرمایی و رفع و رجوع مشکلات جامعه کارگری این شهرستان پرداخت. 

چگونگی اجرای قوانین کار و صیانت از نیروی کار موجود در کارخانجات و صنایع از دیگر مواردی بود که معاون فرماندار هرسین بر اجرای آن تاکید داشت. 

دکتر احمدی وجد در ادامه بازدید از مدیر اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی خواست با برگزاری نشست یا کارگاههای آموزشی ، کارفرمایان را از جرائم مربوط به عدم پایبندی به تعهدات خود و کارگران را از حقوق خود و قوانین کار آگاه نمایند. 

معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی فرمانداری شهرستان هرسین طی بازدید هایی که از دستگاههای اجرایی داشت بر حضور به موقع مدیر و کارکنان‌ ادارات در محل کار ، تکریم مراجعه کنندگان ، مستندسازی فعالیت های انجام شده ، تسریع در پیگیری درخواست های مردمی و ساماندهی استاندارد واحدهای بایگانی تاکید کرد. 

در این بازدید مقرر گردید یکسری از مستندات با توجه به شرح وظایف اداره تعاون ظرف مدت ۱۰ روز به فرمانداری ارسال شود.

    نظر شما

    دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد