فرماندار شهرستان هرسین خبر داد:

افتتاح ۱۴ پروژه حوزه راه با اعتباری بالغ بر ۱۰۰۰ میلیارد ریال در هرسین

سرویس: اخبار هرسینکد خبر: 31471|09:57 - 1402/06/05
نسخه چاپی
افتتاح ۱۴ پروژه حوزه راه با اعتباری بالغ بر ۱۰۰۰ میلیارد ریال در هرسین
فرماندار شهرستان هرسین ازافتتاح ۱۴ پروژه حوزه راه با اعتباری بالغ بر ۱۰۰۰ میلیارد ریال در این شهرستان خبر داد.

به گزارش دیوانگاه ،طی مراسمی با حضور ابوطالب ایتوندی فرماندار شهرستان هرسین و جمعی از مسئولین ۱۴ پروژه حوزه راههای شهری ، بزرگراهی و روستایی به بهره برداری رسید.

 

ایتوندی در این مراسم اظهار داشت: بهسازی و آسفالت راه روستایی چشمه کبود - سرخه وند، آزان وازان- برآفتاب، قلعه گنجوان - میرمینگه و روکش آسفالت بزرگراه کربلا و سه راهی هرسین - هرسین از مهمترین این پروژه ها هستند.

 

از دیگر برنامه‌های این روز افتتاح ۱۰ پروژه آسفالت روستایی بطول ۱۰ کیلومتر و با اعتبار ۹۰ میلیارد ریال در روستاههای بخش های مرکزی و بیستون این شهرستان بود که توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان هرسین اجرا شده بود.

 

 فرماندار شهرستان هرسین از دیگر خدمات مهم دولت در این شهرستان را آسفالت راههای روستایی ذکر کرد و بیان داشت : در همین راستا بیش از ۹۰ درصد روستاهای بالای ۲۰ خانوار از راه آسفالته برخوردار شده اند.

 

وی در پایان مراسم از مدیر و پرسنل اداره راهداری و بنیاد مسکن شهرستان هرسین تقدیر کرد.

 

در ادامه مهندس فرهاد احمدی رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان اظهار داشت: اداره راه داری و حمل و نقل جاده ای امسال نیز همچون سنوات قبل و در راستای اهداف ذاتی خودش اقدامات قابل قبولی را جهت رضایتمندی مردم انجام داده است که امیدواریم این خدمات مثمر ثمر واقع بشود.

 

وی افزود: امروز همزمان با افتتاح این پروژه طرح های دیگر در نقاط مختلف روستایی شهرستان به بهره برداری می رسد و همچنین کلنک زنی برخی از راه های روستایی را شهرستان در دستور کار قرار گرفته است.

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد