امام جمعه موقت هرسین:

هفته دولت بهترین فرصت برای تبیین دستاوردهای نطام است

سرویس: اخبار هرسینکد خبر: 31468|14:57 - 1402/06/03
نسخه چاپی
هفته دولت بهترین فرصت برای تبیین دستاوردهای نطام است
امام جمعه موقت هرسین در خطبه های نماز جمعه این هفته گفت: باید صادقانه در میان مردم قرار بگیرند و اقدامات نظام و دولت را بیان کنید، هفته دولت بهترین فرصت برای تبیین دستاوردهای نطام است.

به گزارش دیوانگاه ،حجت الاسلام والمسلمین فاطمی نسب امام جمعه موقت هرسین در خطبه های نماز جمعه این هفته اظهار داشت: مؤمنان واقعی مانند کوه استوارند و از آهن هم در این مسیر محکم تر هستند، در آخرالزمان برخی از افراد وقتی از منزل بیرون می‌روند با ایمان هستند و وقتی به خانه برمی‌گردند ایمانشانشان را ازدست داده اند و این به خاطر غبارآلود بودن فضاست.

 

امام جمعه موقت هرسین افزود: باید توجه داشته باشیم امروز به قدری مظاهر گناه در جامعه زیاد است که اگر انسان برای خودش برنامه ای نداشته باشد ممکن است به سمت گناه سوق داده شود، باید تمام تلاش کنیم که خدایی نکرده از مسیر راست و درست خارج نشویم چرا که.در عصر و زمانی قرار گرفته ایم که به دلیل موارد زیاد گناه انسان ممکن است هر لحظه منحرف بشود.

 

وی در بخش دیگری از سخنانش تصریح کرد: همیشه تقابلی بین جبهه حق و باطل وجود داشته است، امروز بر کت انقلاب امام (ره) و رهبری مقام معظم رهبری و بصیرت مردم ایران اسلامی از ابتدای انقلاب پیشرفت های زیادی داشته ایم و در دنیا حرف برای گفتن داریم، انقلاب اسلامی ایران یک معجزه بود و توانست با اقتدارچهل سالگی خود را جشن بگیرد.

 

حجت الاسلام فاطمی نسب اظهار داشت: ما امروز در اوج هستیم البته مشکلاتی هم داریم ولی طبیعی است و مسئولین باید تلاش کنند که مشکلات مردم را رفع کنند

 

امام جمعه موقت هرسین افزود: در هفته دولت قرار داریم، این ایام فرصت مناسبی برای خدمت کردن مسولین به مردم است و باید صادقانه در میان مردم قرار بگیرند و اقدامات نظام و دولت را بیان کنید، هفته دولت بهترین فرصت برای تبیین دستاوردهای نطام است، امروز دنیا بر روی جمهوری اسلامی حساب باز کرده است.

 

وی خاطرنشان کرد در کنار دستاوردهای خوبی که دولت داشته است مشکلات معیشتی دارد مردم را اذیت می‌کند، مسوولین دنبال حل مشکلات مردم باشند، کشوری که این همه ظرفیت اقتصادی دارد نباید مشکل معیشتی داشته باشد،  باید در کمترین زمان مشکلات اقتصادی و معیشتی و اشتعال را حل کنند این مشکلات زیبنده مردم نیست.

 

حجت الاسلام فاطمی نسب اظهار داشت: تمام جبهه استکبار امروز تمرکز خود را روی این گداشته تا به مردم القا کند که جمهوری اسلامی توان رفع مشکلات مردم را ندارد، در صورتی که دشمن دارد سیاه نمایی می کند و تلاش می کند که بین مردم و نظام فاصله بیندازد.

 

امام جمعه موقت هرسین افزود: اگر خدایی ناکرده یأس و ناامیدی در بین جوانان ما رواج پیدا کند در آینده با مشکل مواجه خواهیم شد، مسوولین باید در رفع مشکلات سرعت عمل داشته باشند و از دولتمردان انتظار داریم پیگیر رفع کمبودها باشند.

 

وی تصریح کرد: امروز استان کرمانشاه میزبان  زوار اربعین حسینی است و باید تشکر کنیم از مسوولین استان و شهرستان که شرایط خاصی برای زوار فراهم کرده آند.

 

حجت الاسلام فاطمی نسب اظهار داشت: مدیریت این  روزهای پایانی مهم است، باید تلاش شود که کم کاری برخی مسولین مثل سال های گذشته این خدمات و اقدامات خوب صورت گرفته را تضییع نکند. 

 

امام جمعه موقت هرسین افزود: در بحث انتخاباب تمام تلاش دشمنان انقلاب این است که مردم را ناامید کنند که پای صندوق های رای نیایند، عملکرد صعیف برخی مسولین نباید باعث بشود که از قطار انقلاب پیاده بشویم.

 

وی خاطرنشان کرد: تلاش کنیم شخصیتی انتخاب شود که در پیشبرد اهداف انقلاب و رفع مشکلات مدوم موثر باشد به فصل خدا در این مدت باقی مانده به انتخابات تلاش کنیم که مردم را به سمت صندوق های رای بکشانیم و انتخاب اصلحی داشته باشیم.

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد