فرماندار هرسین:

فعالیت غیر قانونی مسافر برهای بین شهری موجبات نگرانی مردم است

سرویس: اخبار هرسینکد خبر: 31466|21:00 - 1402/06/02
نسخه چاپی
فعالیت غیر قانونی مسافر برهای بین شهری موجبات نگرانی مردم است
فرماندار شهرستان هرسین گفت : فعالیت غیر قانونی مسافر برهای بین شهری موجبات نگرانی مردم و سایر صنوف حوزه حمل و نقل را فراهم آورده است.

به گزارش دیوانگاه ،طی جلسه ای با حضور فرماندار ، معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی فرمانداری ، معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و رئیس انجمن حمل و نقل استان کرمانشاه موضوع ساماندهی حمل و نقل برون شهری ( مسافر برهای برون شهری ) بصورت ویژه در دستور کار قرار گرفت.

 

 فرماندار شهرستان هرسین افزود: فرمانداری با همکاری سایر ادارات و پلیس راهور نسبت به جمع آوری مسافربرهای شخصی و شناسایی مکان های تجمع آنها اقدام و از مسافر گیری آنان نیز جلوگیری و صرفاً حق فعالیت در ترمینال را داشته باشند.

 

وی تصریح کرد: چنانچه شرکت مسافربری عمومی در شهرستان هرسین فعال گردد اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای می بایست نسبت به تحویل تعداد مورد نیاز تاکسی عمومی پلاک (ع) به این شهرستان اقدام نماید.

 

ایتوندی اظهار داشت: اداره کل راهداری در اسرع وقت نسبت به معرفی شرکت مسافربری اقدام نماید.

 

 فرماندار هرسین افزود: وجود تعداد زیادی از مسافربرهای شخصی و فعالیت های غیر قانونی و تنش آفرین آنها در میادین و مسیر های منتهی به ترمینال باعث نگرانی مردم و بویژه رانندگان مسافربرهای بین شهری و سایر صنوف حوزه حمل و نقل شده است.

 

وی همچنین همکاری مردم را لازمه ساماندهی این امر دانست.

 

گفتنی است در این جلسه رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای  هرسین ، اعضای شورای شهر و رئیس پلیس راهور نیز حضور داشتند.

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد