شورای شهر می بایست برنامه های راهبردی با افق دید بلند مدت داشته باشد

سرویس: اخبار هرسینکد خبر: 31400|14:54 - 1402/04/13
نسخه چاپی
شورای شهر می بایست برنامه های راهبردی با افق دید بلند مدت داشته باشد
فرماندار شهرستان هرسین در نشست با اعضای شورای شهر بر پیگیری ، رفع مشکلات بارز و مطالبات به حق مردم در یک‌ پروسه یکماهه تاکید کرد.

به گزارش دیوانگاه ،ابوطالب ایتوندی در نشست با اعضای شورای شهر ضمن رفع مشکلات بارز و مطالبات به حق مردم در یک‌ پروسه یکماهه اظهار داشت : با اشرافیت بر کلیه فعالیت های شورای شهر اقدامات آنها و شهرداری را رصد می‌کنیم.

 

فرماندار هرسین افزود: شورای شهر می بایست برنامه های راهبردی با افق دید بلند مدت داشته باشد و در صورت عدم توانایی با استفاده از ظرفیت کارشناسان زبده نسبت به این امر مهم و توسعه در شهر اقدام نمایند. 

 

وی خاطرنشان کرد: ساماندهی سد معبر و خودورهای دست فروش بویژه در میادین بعنوان یکی از مهمترین معضلات فرهنگی و اجتماعی شهر هرسین متاسفانه بصورت کلی رها شده است و این امر بعنوان یک مطالبه بحق مردم باید در اسرع وقت و پس از انتخاب مکانی مناسب برای استقرار دست فروشان و خودروهای دوره گرد اجرا شود. 

 

ایتیوندی اظهار داشت: معابر و برخی از میادین نیاز به اصلاح هندسی برای رفع گره های ترافیکی دارند و فرمانداری در این راستا در حال پیگیری با استفاده از ظرفیت کارشناسان مهندسی ترافیک استان است. 

 

وی افزود: شهر بشدت نیازمند توسعه فضا سبز و پارک ها است و این موضوع مهم طی سال‌های گذشته مغفول مانده است و نیاز به پیگیری جدی دارد. 

 

ساماندهی محل دفن زباله و آرامستان ها و "انتخاب" یک شهردار کارد آمد و با تخصص کامل در حوزه شهری و عمرانی از دیگر موارد مورد تاکید ایتوندی بود. 

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد