شورای عالی بسیج شهرستان هرسین تشکیل جلسه داد

سرویس: اخبار هرسینکد خبر: 31034|17:02 - 1401/07/11
نسخه چاپی
شورای عالی بسیج شهرستان هرسین تشکیل جلسه داد
با حضور امام جمعه، فرمانده سپاه ناحیه، اعضای شورای اداری ومسئولین کارگروه ها شورای عالی بسیج شهرستان هرسین تشکیل جلسه داد.

به گزارش دیوانگاه ،با حضور امام جمعه، فرمانده سپاه ناحیه، اعضای شورای اداری ومسئولین کارگروه ها شورای عالی بسیج شهرستان هرسین تشکیل جلسه داد.

 

 

سرهنگ حسین اله وردی دبیر شورای عالی بسیج شهرستان هرسین در این مراسم ضمن عرض خیر مقدم به حاضرین در جلسه اظهار داشت: چندین سال است که موضوع هیئت های اندیشه ورز در لایه های مختلف سپاه و بسیج در دستور کار قرار گرفته است و خوشبختانه این طرح دستاوردهای خوبی داشته است.

 

 

وی افزود:  هیئت های اندیشه ورز در ابتدای هر سال ماموریت هایی دارد که با استفاده از ظرفیت نخبگانی که در سطح شهر قرار دارد مشکلاتی که در شهر هست احصاء میشود و از بین مشکلات موضوعات اولویت دار را در دستور کار قرار می دهند و در جلسات هیئت های اندیشه ورز به آن پرداخته میشود.

 

 

در ادامه حجت الاسلام رضایی امام جمعه هرسین و جناب سرهنگ کرمی مسئول اشراف سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه از دیگر سخنرانان این مراسم بودند که به بیان مطالبی در خصوص جایگاه هیئت های اندیشه ورز و همچنین موضوعات و جریانات اخیر در جامعه پرداختند.

 

 

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد