فرماندار هرسین :

حضور حداکثری مردم در انتخابات باید در اولویت باشد / دلایل حضور مردم در انتخابات تقویت شود

سرویس: اخبار هرسینکد خبر: 30588|12:11 - 1400/02/07
نسخه چاپی
حضور حداکثری مردم در انتخابات باید در اولویت باشد / دلایل حضور مردم در انتخابات تقویت شود
فرماندار هرسین در نشست هم اندیشی با هیئت های بازرسی و نظارت گفت : حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رای باید در اولویت قرار گیرد..

به گزارش دیوانگاه ،اولین نشست هم اندیشی فرماندار و رئیس هیئت اجرایی و ستاد انتخابات فرمانداری شهرستان هرسین با روسا و اعضای شورای نگهبان انتخابات ریاست جمهوری و هیئت نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر این شهرستان برگزار شد.

 

عبادالله کنجوریان فرماندار شهرستان هرسین در این نشست طی سخنانی اظهار داشت :تصمیم گیری ها ، اقدامات و حتی رفتار عوامل برگزار کننده انتخابات باید به نحوی باشد که منجر به حضور حداکثری مردم در انتخابات باشد.

 

وی افزود: هماهنگی ها و همکاری هیئت های برگزار کننده انتخابات بر اساس نص صریح قانون و مقررات خواهد بود.

 

فرماندار هرسین خاطرنشان کرد: مردم با دلایل مختلفی همچون دفاع از منافع ملی در برابر دشمنان ، عِرق ملی یا به دلایل دینی ، مذهبی و اعتقادی در انتخابات شرکت می‌کنند و وظیفه ی هیئت های برگزار کننده انتخابات ، بخصوص مسئولین تقویت این دلایل و عوامل دخیل در حضور گسترده مردم در انتخابات است.

 

کنجوریان در ادامه اظهار داشت: برگزاری چهار دهه انتخابات در نظام مقدس جمهوری اسلامی جلوه بی‌نظیری از دموکراسی را در قالب مردم‌ سالاری دینی در معرض دید جهانیان گذاشته است.

 

وی افزود: مردم با حضور حداکثری خود در پای صندوق‌های رای ثابت کردند که در همه ی صحنه های حمایت از نظام حضوری پرشور داشته و دارند.

 

فرماندار هرسین خاطرنشان کرد: مشارکت مردم در انتخابات علاوه بر ارتقاء امنیت داخلی و مشروعیت بخشیدن به نظام توطئه های استکبار و سایر دشمنان را خنثی میکند.

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد