فرماندار هرسین:

عملکرد برخی نانوایی ها در هرسین نارضایتی عمومی را در پی داشته است/ لزوم اجرای طرح بازرسی یکماهه جهت اصلاح عملکرد نانوایی ها

سرویس: اخبار هرسینکد خبر: 30543|19:40 - 1400/01/07
نسخه چاپی
عملکرد برخی نانوایی ها در هرسین نارضایتی عمومی را در پی داشته است/ لزوم اجرای طرح بازرسی یکماهه جهت اصلاح عملکرد نانوایی ها
فرماندار هرسین به همراه رئیس اداره صمت و بازرسان به صورت سرزده از نانوایی های سطح شهر بازدید کردند.

صبح امروز  عبادالله کنجوریان فرماندار هرسین به همراه چراغی رئیس اداره صمت و بازرسان این اداره به صورت سرزده از نانوایی های سطح شهر بازدید کردند.

 

کنجوریان در حاشیه این بازددیدهادر گفتگو با خبرنگار دیوانگاهاظهار داشت: در بازرسی هایی که از نانوایی های سطح شهر به همراه رئیس اداره صمت و بازرسان این اداره صورت گرفت که وضعیت خوشایندی نبود و نارضایتی های عمومی را در این زمینه در پی داشت.

 

وی افزود: موضوع نان و تامین آن برای مردم یک مسئله مهم است که انتظار میرود ادارات متولی نسبت به جلوگیری از وجود تخلفاتی در زمینه عدم پخت به موقع نان و فروش آرد خارج از شبکه اقداماتی انجام دهند..

 

فرماندار هرسین تصریح کرد: قرار بر این شده که این بازرسی ها تا یک ماه به صورت متناوب در دستور کار قرار گیرد و احتمالا هر چند روز یکبار هم به صورت سرزده این بازدید ها انجام شود که رضایت خاطر مردم جلب شود..

 

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد