به مناسبت سوم خرداد؛

زنگ مقاومت در مدارس هرسین نواخته شد+تصویر

سرویس: جهاد و شهادتکد خبر: 16482|13:54 - 1394/03/03
نسخه چاپی
 زنگ مقاومت در مدارس هرسین نواخته شد+تصویر
زنگ مقاومت و پیروزی به مناسبت سوم خرداد در مراسمی با حضور مسئولان در مدارس شهرستان هرسین به صدا در آمد.

به گزارش خبرنگار دیوانگاه، به مناسبت سوم خرداد سالروز آزادی خرمشهر و روز مقاومت و پیروزی صبح امروز همزمان با سراسر کشور زنگ مقاومت در مدارس شهرستان هرسین و به صورت نمادین با حضور فرماندار، فرمانده سپاه و رئیس آموزش و پرورش شهرستان در مدرسه ابتدایی حضرت زینب(س) به صدا در آمد.
در این مراسم محمدی فرماندار شهرستان با تبریک اعیاد شعبانیه و گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدای 8 سال دفاع مقدس و شهدای عملیات بیت‌المقدس، اظهار داشت: پیروزی رزمندگان در فتح خرمشهر نقطه آغاز پیروزی‌های ایران در این جنگ تحمیلی بود.
وی با اشاره به اینکه فتح خرمشهر یکی از نعمت‌های بزرگ خداوند بود، گفت: حماسه آزادسازی خرمشهر از وقایع مهم در دوران هشت سال دفاع مقدس بوده است.
در ادامه این مراسم میرزائیان مدیر آموزش و پرورش شهرستان ضمن تشکر از حضور مسئولین و گرامیداشت سوم خرداد سالروز آزاد سازی خرمشهر اظهار داشت همه وظیفه داریم نسل جدید را با رشادت ها، فداکاری ها و ایثارگری های جوانان و رزمندگان آشنا کرده و فرهنگ ایثار و شهادت را در جامعه و محیط های آموزشی حفظ و احیا کنیم.
وی با بیان اینکه افتخارآفرینی های نظام جمهوری اسلامی توسط خون شهدا به ثبت رسیده است، افزود: امروز جوانان ایران اسلامی در ادامه جوانان آن روزگار در سنگر تعلیم و تربیت با تحصیل علم و دانش و فتح قله های علمی برای این کشور عزت و افتخار می آفرینند.
در ادامه این مراسم از یک فرزند جانباز تقدیر به عمل آمد
 

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد