logo-samandehi

پربیننده ها

آخرین اخبار

اخبار ویژه

رئیس اداره جهاد کشاورزی هرسین :
رئیس اداره جهاد کشاورزی شهرستان هرسین از معرفی ۳۰ دامدار به معاونت برنامه ریزی و اقتصادی سازمان جهت دریافت تسهیلات سرمایه ای و سرمایه در گردش طرح دامپروری خبر داد.
معاون پرورشی اداره آموزش وپرورش منطقه بیستون:
معاون پرورشی اداره آموزش وپرورش منطقه بیستون در جمع مشاورین، هدایت تحصیلی را یکی از مهم ترین اتفاقات در طول تحصیل دانش آموزان دانست.
پیگیری//
فرماندار هرسین گفت: عمليات اجرايي احداث پروژه در مدت بازه زماني ٥ ماهه به إتمام رسيده است.که مقرر است انشاا... در دهه مباركه فجر افتتاح شود.
با حضور مسئولین شهرستان مراسم کلنگ زنی مسجد امام هادی(ع) در روستای سرماج کرمی هرسین برگزار شد.
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان :
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان گفت: در روستاهای بخش مرکزی هرسین و بیستون به تعداد مشخص هر بخش 5 روستا با توجه به آیتم های تعریف شده شناسایی و انشا الله در اسرع وقت توسط اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه به وسایل ورزشی تجهیز می شوند .
فرمانده انتظامی شهرستان هرسین گفت: زنی که خود را مامور پلیس آگاهی معرفی و به صورت اینترنتی یک میلیارد ریالی کلاهبردای کرده بود، دستگیر شد.
به جای آن صادقانه از همدیگر در خواست کنید و محدودیت های دیگران را برای انجام ندادن خواسته تان درک کنید. لطفا کودک نباشید ...
برگزاری جلسه هیئات امنای پژوهشسرای معلم شهیدشهرستان هرسین/
با حضور رئیس آموزش و پرورش هرسین جلسه هیئات امنای جدید پژوهش سرای معلم شهید این شهرستان برگزارشد.
شهردار هرسین :
شهردار هرسین از آغاز اجرای ادامه طرح جهادی و ضربتی رفع سد معبر در مناطق مختلف شهر خبر داد.
نشست فرماندار هرسين با معتمدين بنياد شهيد و امور ايثارگران اين شهرستان /
نشست فرماندار هرسين با معتمدين بنياد شهيد و امور ايثارگران اين شهرستان برگزار شد.
با حضور دانش آموزان دبستان شهید محرابی نشست کتابخوان در کتابخانه عمومی نبی اکرم (ص) هرسین برگزار شد.
فرمانده انتظامی شهرستان هرسین گفت : آمار سرقت از ابتدای سال تاکنون در این شهرستان در مقایسه با مدت مشابه سال قبل 27 درصد کاهش یافته است .
اولين جلسه ستاد خدمات سفرهاي نوروزي شهرستان هرسين برگزار شد/
با حضور معاون فرماندار ، و مسئولین اداره كل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري استان اولين جلسه ستاد خدمات سفرهاي نوروزي شهرستان هرسين برگزار شد.
کارشناس سنجش اداره آموزش و پرورش بیستون از برگزاری آزمون الکترونیکی برای اولین بار در این منطقه خبر داد
برگزاری دهمین جلسه شورای آموزش وپرورش هرسین/
دهمین جلسه شورای آموزش وپرورش شهرستان هرسین با حضور مدیر آموزش وپرورش ، امام جمعه ، فرماندار ودیگراعضااین شورا.درهرسین برگزارشد.
این روزها در حالی شاهد مخدوش کردن تابلوها و المان های شهری در هرسین هستیم که مبلمان و تابلوهای شهری تبدیل به تابلو اعلانات برای برخی افراد شده است.
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای هرسین از اجرای طرح ایمن سازی تردد ماشین آلات وادوات کشاورزی برای اولین بار درشهرستان خبر داد.
رییس اداره آموزش وپرورش منطقه بیستون :
رییس اداره آموزش وپرورش منطقه بیستون اعلام کرد:دانش اموزان پایه هشتم دبیرستان خدیجه کبری(س) در آزمون پیشرفت تحصیلی خوب درخشیدند.
امام جمعه هرسین :
امام جمعه هرسین در خطبه های نماز جمعه این هفته گفت: مسئولین عظمت حضور مردم را فراموش نکنند.