logo-samandehi

پربیننده ها

آخرین اخبار

مطالب اجتماعی

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان هرسین از ایجاد پایگاه های جمع‌آوری کمک‌های‌مردمی کمیته امداد برای زلزله‌زدگان کرمانشاه خبر داد.
فرمانده سپاه ناحیه مقاومت شهرستان هرسین گفت : با توجه به نیاز ضروری هموطنان آسیب دیده در مناطق زلزله زده استان کرمانشاه ،سپاه شهرستان هرسین کمک‌های مردمی را جمع آوری و به مناطق زلزله زده انتقال می دهد.
امام جمعه هرسین :
امام جمعه شهرستان هرسین در خطبه های نماز جمعه این هفته گفت: لازم است که تشکر کنیم از قدرشناسی،نوع دوستی، تدین و دلسوزی مردم پر عاطفه هرسین در کمک به زلزله زدگان که جانانه به میدان آمدند.
با حضور اقشار مختلف مردم مراسم سالروزرحلت پیامبر اسلام (ص)وشهادت سبط اکبرش امام حسن مجتبى(ع) در هرسین برگزار شد
رئیس اداره ارشاد اسلامی هرسین:
رئیس اداره ارشاد اسلامی هرسین گفت: به جهت همدردی با زلزله زدگان استان کرمانشاه جشنواره منطقه ای تئاتر خیابانی هرسین به تعویق افتاد.
فرمانده سپاه ناحیه هرسین:
فرمانده سپاه ناحیه هرسین از آمادگی حوزه ها ، پایگاه های بسیج ، رده های قشری و هیئت رزمندگان اسلام شهرستان جهت جمع اوری کمک مردمی برای زلزله زدگان خبر داد.
جلسه شورای مدیریت بحران شهرستان هرسین برگزار شد/
ظهر امروز با حضور مسئولین شهرستان جلسه شورای مدیریت بحران در محل سرچشمه سراب هرسین برگزار شد
فرماندار شهرستان هرسین :
فرماندار شهرستان در خصوص آخرین وضعیت آب شرب هرسین گفت: با این روند امیدوایم تا بعد از ظهر امروز این روند به زیر 20NTU برسد که در آن صورت با هماهنگی که با آبفای استان و مسئولین شورای بحران شهرستان صورت میگیرد انتظار میرود که آب شهرستان تا ساعت 3بعد از ظهر وصل شود.
فرمانده انتظامی شهرستان هرسین از کشف محموله 500 میلیون ریالی کالای قاچاق در پلیس راه کرمانشاه- بیستون خبر داد.
با حضور فرماندار هرسین و اعضای ستاد بحران شوراي هماهنگي مديريت بحران شهرستان تشكيل جلسه داد
بخشدار بیستون:
بخشدار بیستون در خصوص آخرین وضعیت زلزله اخیر گفت: وضعیت روستاها هم مطلوب گزارش شده و فقط در روستای شاد آباد یک باب منزل مسکونی دچار آسیب شده ولی خوشبختانه خسارت جانی نداشته است.
فرماندار هرسین گفت: بخش مرکزی مشکلی نداشتیم و هیچگونه خسارات جانی و مالی گزارش نشده است و فقط در بخش بیستون قطعی برق را داشتیم که با پیگیری انجام شده این مشکل برطرف شده است.
سرپرست شبکه دامپزشکی شهرستان هرسین از برگزاری سه دوره آموزشی بیماری های مشترک بین انسان و دام در این شهرستان خبر داد.
با حضور امام جمعه و مسئولین شهرستان زنگ کتابخوانی در مدارس هرسین نواخته شد.
گزارش//
شهرستان هرسین از جمله مناطقی است که به دلیل دارا بودن ویژگی تولید هنر صنعت های مخنلف و به ویژه در زمینه گلیم با کیفیت و مرغوب می تواند با تبیین سیاست های حمایتی از هنرمندان و تولید کنندگان صنایع دستی شهرستان به یک مبع خوب اشتغالزایی تبدیل شود.

صفحه‌ها