logo-samandehi

آخرین اخبار

مطالب سیاسی

امام جمعه شهرستان هرسین :
امام جمعه شهرستان هرسین در خطبه های نماز جمعه این هفته گفت: حرفهای رئیس جمهور امریکا از سر نادانی و نفهمی بود او تازه آمده و هنوز قدرت ایران و اسلام را ندیده است.
یادداشت//
سیاسی کاری و استمرار عزل و نصب های بی مورد در سیستم آموزشی هرسین به غیر از ظلم به توسعه فرهنگی و انتقال ارزش ها هیچ چیز دیگری نمی تواند باشد.
فرماندار هرسین در گفتگوی تفصیلی با دیوانگاه:
فرماندار شهرستان هرسین گفت: اميدوارم كه توفيق تداوم فرصت(تكرار نشدني) خدمت به عموم هم ولايتي هاي ديار عزيز هرسين و بيستون را داشته باشم.
امام جمعه شهرستان هرسین :
امام جمعه شهرستان هرسین در خطبه های نماز جمعه این هفته گفت: امروز هم پس از چهار دهه از پیروزی انقلاب کسانی که به این موضوع نرسیدند که امریکا قابل اعتماد نیست باید به عقل خود شک کنند چرا که آن چیزی که غلط است اعتماد به آمریکاست.
امام جمعه موقت شهرستان هرسین :
امام جمعه موقت شهرستان هرسین در خطبه های نماز جمعه این هفته گفت: مجلس باید دور از بازیهای سیاسی در تأیید وزرا دقت داشته باشد چرا که امروز یکی از گرفتاریهای این روزها زد و بند های سیاسی است.
امام جمعه شهرستان هرسین :
امام جمعه شهرستان هرسین در خطبه های نماز جمعه این هفته گفت: خواستار برخورد قاطع با عاملان تیراندازی های اخیر در هرسین هستیم
امام جمعه شهرستان هرسین :
امام جمعه شهرستان هرسین در خطبه های نماز جمعه این هفته گفت: حجت الاسلام باقری اظهار داشت: این تحریم های جدید امریکا یک جواب دندان شکن و عملی می خواهد نه زبانی و سیاسی ، کار از این چیزها گذشته است حتماً باید یک اقدام عملی صورت گیرد که جواب این اقدامات امریکا داده شود.
امام جمعه موقت هرسین :
امام جمعه موقت هرسین در خطبه های نماز جمعه این هفته گفت: وظیفه مهمتر دولت شناسایی اقشار محروم و طبقه فقیر جامعه است متأسفانه با توجه به آمار کمک های مردمی و بودجه های دولتی مشاهده می شود که توزیع سرمایه فقر زدا به درستی در جامعه صورت نمی گیرد.
امام جمعه شهرستان هرسین :
امام جمعه شهرستان هرسین در خطبه های نماز جمعه این هفته گفت: دم از بهشتی زدن و عمل به فرامین بهشتی نکردن خلاف انصاف است، آنهایی که دم از مظلومیت بهشتی می زنند و و خودشان را متصل به مظلومیت ایشان می دانند ببینند تفکر آیت الله بهشتی(ره) در مورد دشمن و به خصوص امریکا چه بوده است،
امام جمعه شهرستان هرسین :
امام جمعه شهرستان هرسین در خطبه های نماز جمعه این هفته گفت: تحولات عربستان نشان دهنده این است که آل سعود در آستانه نابودی است.
راهپیمایی روز جهانی قدس در آخرین جمعه از ماه مبارک رمضان در شهرستان هرسین با حضور اقشار مختلف مردم برگزار شد.
امام جمعه شهرستان هرسین:
امام جمعه شهرستان هرسین در خطبه های نماز جمعه این هفته گفت: تمدید تحریم ها نقض برجام است ونیاز به جواب قاطعانه دارد، اینکه مسئول ما توئیت می زند که چنین می کنیم فایده ای ندارد و این نیاز به اقدام عملی دارد.
امام جمعه شهرستان هرسین :
امام جمعه شهرستان هرسین در خطبه های نماز جمعه این هفته گفت: اتفاقات چهارشنبه در تهران در واقع گوشه ای از ترورهای دهه شصت بود و اینها همان بازماندگان منافقینی هستند که در سال 67اعدام شدند حالا سوال این است آیا باز هم نباید اینها اعدام شوند یا با آنها مذاکره کنیم.
برخی افراد سعی دارند تفاسیر خودشان از شخصیت امام خمینی (ره) را به افکار عمومی تحمیل کنند.
امام جمعه شهرستان هرسین :
امام جمعه شهرستان هرسین در خطبه های نماز جمعه این هفته گفت: آیا غیر از این است که اجباراً و الزاماً می خواهند سبک زدگی ما را تغییر دهند، چرا باید منتخب ملت بیاید و بگویید که خط قرمز من 2030است.

صفحه‌ها