logo-samandehi

پربیننده ها

آخرین اخبار

مطالب اخبار هرسین

رئیس اداره میراث فرهنگی ،صنایع دستی و گردشگری شهرستان هرسین :
رئیس اداره میراث فرهنگی ،صنایع دستی و گردشگری شهرستان هرسین گفت: در ایام نوروز در طول هفته سه نوبت از اماکن اقامتی و رستوران های بین راهی بازرسی صرت میگیرد.
همزمان با ایام نوروز /
مسئول هیئت امنای امامزاده مهدی(ع) هرسین از اجرای طرح آرامش بهاری همزمان با ایام نوروز در این بقعه متبرکه خبر داد.
کمیسیون انتخابات ریاست جمهوری روسیه اعلام کرد:
بر اساس اعلام کمیسیون انتخابات ریاست جمهوری روسیه، پوتین تا کنون با کسب ۷۳.۹ درصد از آراء پیشتاز انتخابات ریاست جمهوری روسیه است.
صبح امروز با حضور فرماندار شهرستان و مدیرکل اداره میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه و تنی چند از مسئولین جلسه ستاد تسهیل سفر های نوروزی در هرسین برگزار شد.
فردین نوری رئیس اداره محیط زیست شهرستان هرسین گفت: 5 قطعه کبک وحشی کشف و پرونده فرد خاطی پس از وصول ضرر و زیان جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی انتقال یافت.
نشست شورای عالی کار که نزدیک به ۸ ساعت به طول انجامید با عدم توافق نمایندگان گروه‌های کارگری و کارفرمایی نافرجام ماند.
گزارش؛
تفاوت قیمت بالای هتل‌ها و واحدهای اقامتی و کمبود اماکن ارزان قیمت در کرمانشاه باعث شده مسافران تمایل بیشتری به اقامت در چادر و کمپ‌ها داشته باشند.
گزارش دانا از فرار رو به جلوی اصلاح طلبان در استعفای نجفی؛
درست یک ماه قبل از استعفای نجفی، پروپاگاندای اصلاح طلبان از بیانیه حزب اتحاد ملت گرفته تا روزنامه ها و سایت های زنجیره ای چنان از مدیریت و توانمندی وی تمجید کردند که کسی گمان نمی کرد سردار ایستاده در میان میدان جنگ با ارواح خیالی فساد و تخلف، اینگونه پرچم را بر زمین بیاندازد.
شهردار هرسین در گفتگوی تفصیلی با دیوانگاه :
شهردار هرسین گفت: برای اولین بار تمام حقوق و مزایای کارکنان شهرداری قبل از عید پرداخت شد.
جلسه هماهنگی ستاد اعتکاف شهرستان هرسین با حضور اعضا در دفتر امام جمعه برگزار شد.
امام جمعه هرسین :
امام جمعه هرسین در خطبه های نماز جمعه این هفته گفت: توقعات از خیلی مدیران بیشتر بود ای کاش در خصوص مشکل اشتغال ثمرات بیشتری می دیدیم که این وضعیت فاجعه آمیز را قدری کاهش می دادیم.
با حضور مدیرعامل مجمع خیرین کل کشور و مسئولین شهرستان دو باب مدرسه 2کلاسه در روستاهای زازرم سفلی و شاد آباد سفلی شهرستان هرسین به بهره برداری رسید.
مسئول فوریت های پزشکی هرسین :
مسئول فوریت های پزشکی هرسین گفت:: طرح ویژه ارائه خدمات نوروزی اورژانس از 25 اسفندماه جاری در هرسین اجرا و تا 15فرودین ادامه خواهد داشت.
عضو سابق شورای شهر در گفت‌وگو با دانا:
شاکری گفت: با توجه به اختلاف بین شورا در عدم انتخاب رئیس شورا برای مدیریت شهرداری به نوعی می توان نتیجه گرفت که آقای نجفی قربانی شد تا اهداف جریان اصلاح طلبان پیاده شود.
بازرس اتاق اصناف هرسین عملکرد یک ساله واحد بازرسی اتاق اصناف شهرستان را تشریح کرد.

صفحه‌ها