logo-samandehi

پربیننده ها

آخرین اخبار

مطالب اخبار هرسین

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان هرسین از ایجاد پایگاه های جمع‌آوری کمک‌های‌مردمی کمیته امداد برای زلزله‌زدگان کرمانشاه خبر داد.
فرمانده سپاه ناحیه مقاومت شهرستان هرسین گفت : با توجه به نیاز ضروری هموطنان آسیب دیده در مناطق زلزله زده استان کرمانشاه ،سپاه شهرستان هرسین کمک‌های مردمی را جمع آوری و به مناطق زلزله زده انتقال می دهد.
امام جمعه هرسین :
امام جمعه شهرستان هرسین در خطبه های نماز جمعه این هفته گفت: لازم است که تشکر کنیم از قدرشناسی،نوع دوستی، تدین و دلسوزی مردم پر عاطفه هرسین در کمک به زلزله زدگان که جانانه به میدان آمدند.
دانا گزارش می دهد؛
افزایش رایزنی ها درباره نازنین زاغری در نهایت می تواند منجر به مبادله وی با انگلیس شود همانگونه که پیش از این مقامات ایران جیسون رضاییان را با بخشی از دارایی های ایران که در آمریکا مسدود شده بود مبادله کردند.
با حضور اقشار مختلف مردم مراسم سالروزرحلت پیامبر اسلام (ص)وشهادت سبط اکبرش امام حسن مجتبى(ع) در هرسین برگزار شد
روند کند امدادرسانی به مناطق زلزله زده؛
سلبریتی ها و امدادگران توریست در مناطق زلزله زده غرب که اغلب با کارناوال ها همراه می شوند موجب کندی و اختلال در روند امدادرسانی شده اند.
رئیس اداره ارشاد اسلامی هرسین:
رئیس اداره ارشاد اسلامی هرسین گفت: به جهت همدردی با زلزله زدگان استان کرمانشاه جشنواره منطقه ای تئاتر خیابانی هرسین به تعویق افتاد.
گزارش مشروح از نشست ستاد بحران استان کرمانشاه؛
جلسه ستاد بحران استان کرمانشاه با حضور رئیس جمهور برگزار شد.
فرمانده سپاه ناحیه هرسین:
فرمانده سپاه ناحیه هرسین از آمادگی حوزه ها ، پایگاه های بسیج ، رده های قشری و هیئت رزمندگان اسلام شهرستان جهت جمع اوری کمک مردمی برای زلزله زدگان خبر داد.
جلسه شورای مدیریت بحران شهرستان هرسین برگزار شد/
ظهر امروز با حضور مسئولین شهرستان جلسه شورای مدیریت بحران در محل سرچشمه سراب هرسین برگزار شد
سردار ریحانی:
فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم (ص) گفت: طبق هماهنگی های انجام شده امداد رسانی به زلزله زدگان در روستاها بر عهده نیروهای سپاه پاسداران و بسیج است
حاشیه های حضور روحانی در سرپل ذهاب؛
حسن رو حانی که از ساعاتی قبل برای دیدار با مردم زلزله زده وارد کرمانشاه شده بود با حضور همراه با محافظان عریض و طویل میان مردم حاشیه ساز شد.
فرماندار شهرستان هرسین :
فرماندار شهرستان در خصوص آخرین وضعیت آب شرب هرسین گفت: با این روند امیدوایم تا بعد از ظهر امروز این روند به زیر 20NTU برسد که در آن صورت با هماهنگی که با آبفای استان و مسئولین شورای بحران شهرستان صورت میگیرد انتظار میرود که آب شهرستان تا ساعت 3بعد از ظهر وصل شود.
فرمانده انتظامی شهرستان هرسین از کشف محموله 500 میلیون ریالی کالای قاچاق در پلیس راه کرمانشاه- بیستون خبر داد.

صفحه‌ها