logo-samandehi

پربیننده ها

آخرین اخبار

مطالب اخبار هرسین

مرصاد گزارش می دهد؛
پس از انتشار اخباری در باره ترک خوردن، کپک زدن و گرفتار شدن طاقبستان در چنبره تارهای عنکبوت، مدیران میراث فرهنگی کرمانشاه در اظهاراتی غیر مسئولانه، به جای پیگیری و رسیدگی به مشکلات خطر آفرین برای این مجموعه تاریخی اساسا همه چیز را کتمان کرد.
رئیس اداره جهاد کشاورزی هرسین :
رئیس اداره جهاد کشاورزی شهرستان هرسین از معرفی ۳۰ دامدار به معاونت برنامه ریزی و اقتصادی سازمان جهت دریافت تسهیلات سرمایه ای و سرمایه در گردش طرح دامپروری خبر داد.
معاون پرورشی اداره آموزش وپرورش منطقه بیستون:
معاون پرورشی اداره آموزش وپرورش منطقه بیستون در جمع مشاورین، هدایت تحصیلی را یکی از مهم ترین اتفاقات در طول تحصیل دانش آموزان دانست.
پیگیری//
فرماندار هرسین گفت: عمليات اجرايي احداث پروژه در مدت بازه زماني ٥ ماهه به إتمام رسيده است.که مقرر است انشاا... در دهه مباركه فجر افتتاح شود.
با حضور مسئولین شهرستان مراسم کلنگ زنی مسجد امام هادی(ع) در روستای سرماج کرمی هرسین برگزار شد.
به بهانه خبرسازی های روزهای اخیر در رسانه ها؛
به بهانه خبرسازی های روزهای اخیر در رسانه های زرد و تفرقه افکن مروری بر شایعات شاخدار فضای مجازی ایران می تواند مفید باشد... از خاکسپاری هیولا در جنوب کشور تا انفجار مرگ بار و صادرات کفن به کرمانشاه.
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان :
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان گفت: در روستاهای بخش مرکزی هرسین و بیستون به تعداد مشخص هر بخش 5 روستا با توجه به آیتم های تعریف شده شناسایی و انشا الله در اسرع وقت توسط اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه به وسایل ورزشی تجهیز می شوند .
دانا گزارش می دهد؛
طی 5 سال گذشته هزاران نفر به خاطر سوء مدیریت های آخوندی، جان خود را از دست داده‌اند که تنها در حادثه ریلی، دریایی و هوایی 120 نفر از هم‌وطنان ما به صورت مستقیم جان خود را به خاطر عدم مدیریت آخوندی از دست داده‌اند.
فرمانده انتظامی شهرستان هرسین گفت: زنی که خود را مامور پلیس آگاهی معرفی و به صورت اینترنتی یک میلیارد ریالی کلاهبردای کرده بود، دستگیر شد.
به جای آن صادقانه از همدیگر در خواست کنید و محدودیت های دیگران را برای انجام ندادن خواسته تان درک کنید. لطفا کودک نباشید ...
برگزاری جلسه هیئات امنای پژوهشسرای معلم شهیدشهرستان هرسین/
با حضور رئیس آموزش و پرورش هرسین جلسه هیئات امنای جدید پژوهش سرای معلم شهید این شهرستان برگزارشد.
بررسی ها از همه مراجع رسمی، امنیتی و مردمی نشان می دهد که هیچ خسارتی ناشی از انفجار در هیچ منطقه ای از استان کرمانشاه گزارش نشده است و برخلاف دروغ پردازی رسانه ای ضد انقلاب اساسا صدایب در شهر ازگله در ثلاث باباجانی شنیده نشده است.
شهردار هرسین :
شهردار هرسین از آغاز اجرای ادامه طرح جهادی و ضربتی رفع سد معبر در مناطق مختلف شهر خبر داد.
نشست فرماندار هرسين با معتمدين بنياد شهيد و امور ايثارگران اين شهرستان /
نشست فرماندار هرسين با معتمدين بنياد شهيد و امور ايثارگران اين شهرستان برگزار شد.

صفحه‌ها