نمایش 1 - 10 از 13
رئییس اداره میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری شهرستان خبر داد/
رئییس اداره میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری شهرستان از معرفی 26نفر گلیم باف هرسینی جهت اخذ بیمه صنایع دستی به مرکز استان خبر داد.
فرماندار هرسین در خصوص انتشار برخی مطالب مبنی بر وجود حفاریهای غیر مجاز در سراب هرسین گفت: شایعات حفاریهای غیر مجاز در سراب هرسین را قویاً تکذیب می کنیم.
مسئول باستان شناسی پروژه ساماندهی پارک توحید هرسین در گفتگو با دیوانگاه:
مسئول باستان شناسی پروژه ساماندهی پارک توحید هرسین گفت: اصل کار ما در فاز دوم کار بر روی حوض سنگی است ولی با این وجود ما نماینده میراث هستیم و نسبت به بقیه آثاری که در این محوطه هستند کار انجام می دهیم تا در نهایت در بازدید عموم قرار گیرند.
مدیر اجرایی پروژه ساماندهی پارک توحید(سراب) هرسین :
مدیر اجرایی پروژه ساماندهی پارک توحید(سراب) هرسین و پیمانکار پروژه گفت: فاز دوم پروژه حدود 5هزار متر است که قرار بر این است بطور کاملاً طبیعی اجرا شود و هیچ نمودی از مدرنیه در آن دیده نشود.
رئیس اداره میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری شهرستان :
رئیس اداره میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری شهرستان هرسین گفت : با پیگیری اداره میراث شهرستان وبا حمایت فرماندار محترم جناب اقای دکتر شاه آبدی ودادستان محترم شهرستان هرسین جناب اقای ایمانی مقدم طبق قانون از تجاوز به محدوده آثار تاریخی گنج دره رفع تصرف شد.
رییس اداره میراث فرهنگی صنایع دستی وگردشگری هرسبن خبر داد/
رییس اداره میراث فرهنگی صنایع دستی وگردشگری هرسبن از الحاق رشته مینا کاری روی سفال به صنایع دستی شهرستان خبر داد.
فرماندار هرسین در گفتگوی تفصیلی با دیوانگاه:
فرماندار هرسین در خصوص وضعیت گردشگری شهرستان گفت: تنها راه برون رفت هرسین از گرفتاریهای اقتصادی و فضای کسب و کار توسعه گردشگری است.
فرماندار هرسین در گفتگو با دیوانگاه:
فرماندار شهرستان هرسین با ارائه آماری کلی از حضور 120هزار گردشگر در هرسین و بخش بیستون در ایام تعطیلات نوروز خبر داد.
رئیس اداره میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری شهرستان هرسین از اجرای طرح بازرسی های نوروزی در سطح شهرستان هرسین در ایام نوروز خبر داد.
فرماندار شهرستان هرسین:
فرماندار هرسین از بازدید 50598نفر از مناطق گردشگری در هرسین و بخش بیستون خبر داد.

صفحه‌ها